eD system dokončil sjednocení systémů, Martin Lukánek přebírá slovenské finance

Distributor eD system má za sebou poslední krok sjednocení aktivit na českém, slovenském a polském trhu v podobě sloučení informačních systémů. S dokončením dlouhého procesu přišla ještě jedna personální změna.

eD system dokončil sjednocení systémů, Martin Lukánek přebírá slovenské financeDistributor eD system oznámil, že dokončil poslední krok procesu sjednocení aktivit na českém, slovenském a polském trhu, když během plánované odstávky dokončil integraci svých systémů do jednotného celku.

Zákazníci distributora nyní přistupují do systému, který jim zobrazuje produktovou nabídku všech skladů distributora, nehledě na trh. V souvislosti s dokončením sjednocení pak došlo také k personální změně ve slovenském týmu.

Jaroslava Korbašová, která dosud působila jako jednatelka a finanční ředitelka slovenské pobočky, opouští řady distributora. Její aktivity převezme Martin Lukánek, finanční ředitel sjednocené společnosti, se kterým jsme na jaře letošního roku pořídili rozhovor.

Velmi si vážím zkušeností Jarky a jejího podílu na řízení společnosti. Chtěl bych ji touto cestou poděkovat za oddanost firmě a její výdrž při procesu sjednocování a popřát hodně úspěchů v její další kariéře,“ rozloučil se výkonný ředitel eD system Petr Slouka.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře