Alza.cz díky Zásilkovně nabídne přes 1 800 nových odběrných míst

Alza.cz navázala spolupráci se Zásilkovou, díky níž bude možné zboží zakoupené na e-shopu vyzvednout na dalších 1 800 místech v České republice a na Slovensku. Firma zároveň plánuje v nejbližší době svoji síť odběrných míst ještě rozšířit díky spolupráci s firmou Geis.

Alza.cz díky Zásilkovně nabídne přes 1 800 nových odběrných místSpolečnost Alza.cz oznámila zahájení spolupráce s firmou Zásilkovna. Před Vánoci tak rozšíří síť pro doručování zboží zakoupeného na e-shopu o 1 500 nových odběrných míst v České republice a přes 300 na Slovensku.

Alza.cz uvádí, že nová odběrná místa významně rozšíří stávající síť. Ta čítá 48 českých a slovenských prodejen, 83 Alzaboxů a také tři samoobslužné Prodejny budoucnosti. Alza nedávno zavedla také systém bleskového výdeje zboží z centrálních skladů.

Firma ovšem dodává, že tímto krokem rozšiřování sítě nekončí. Další stovky míst Alza.cz plánuje v nejbližší době přidat díky tzv. Geis pointům. Využít nová odběrná místa bude možné při nákupu produktů do hmotnosti 5 kg.

Zdroj: Alza.cz

Úvodní foto: © jamdesign - Fotolia.com

Komentáře