Alza otevírá třetí Prodejnu budoucnosti, tentokrát ve vestibulu stanice metra Můstek

V prostorách stanice metra B - Můstek byla otevřena již třetí bezobslužná pobočka společnosti Alza. Nová prodejna se od předchozích liší několika detaily, Alza ji využije hlavně ke zvládání předvánoční špičky.

Alza otevírá třetí Prodejnu budoucnosti, tentokrát ve vestibulu stanice metra MůstekPo Prodejnách budoucnosti na pražské Floře a nedaleko stanice metra Budějovická otevírá společnost Alza již třetí bezobslužnou pobočku, tentokrát ve vestibulu stanice metra B - Můstek.

Podle Alzy se koncept futuristických prodejen osvědčuje, jelikož od ledna společně vygenerovaly obrat téměř 45 milionů korun a odbavily necelých 40 tisíc unikátních zakázek.

Výdejna na stanici Můstek bude první kamennou pobočkou Alzy v historickém centru hlavního města. Výzvou bude zejména zásobování, jehož chce firma docílit pomocí elektrických aut.

Firma věří, že umístění na frekventovaném dopravním uzlu zákazníkům ještě více usnadní vyzvedávání objednávek. Zároveň má e-shopu pomoct s odbavováním zakázek během sezóny.

I třetí Prodejna budoucnosti o velikosti zhruba 50 m2 bude mít dvě oddělené části: vstupní vestibul pro vytváření objednávek, platby a komunikaci s video operátorem a výdejnu se 400 úložnými sloty.

Velikosti boxů, které se zákazníkovi zpřístupní bezprostředně po uhrazení zakázky, odpovídají nejprodávanějším produktům, jež si lidé do těchto poboček nechávají doručit.

Jedná se zejména o mobilní telefony, notebooky, domácí elektroniku, příslušenství a sportovní vybavení. Nechybí ale ani sloty na velké televize a další rozměrné zboží.

Zdroj: Alza.cz

Úvodní foto: Alza.cz

Komentáře