Alza se připravuje na předvánoční shon, zavádí bleskový výdej zboží z centrálních skladů

Zákazníci nově budou moct osobně vyzvednout zakoupené zboží již za hodinu od vytvoření objednávky. Bleskový výdej bude fungovat v centrálních skladech ve Zdibech a Úžicích a v AlzaBoxu v Horních Počernicích.

Alza se připravuje na předvánoční shon, zavádí bleskový výdej zboží z centrálních skladůSpolečnost Alza.cz nově umožňuje zákazníkům, aby si zakoupené zboží vyzvedli už za jednu hodinu od vytvoření objednávky. Bleskový výdej zboží bude zaveden ve třech logistických centrech e-shopu v okolí Prahy.

Alza.cz uvádí, že k bleskovému osobnímu vyzvednutí bude k dispozici přes 140 000 položek. Nový systém podle e-shopu ocení zejména ti, pro které je cesta do centrálních skladů Alzy snadnější než návštěva holešovické centrály nebo jiných výdeních míst.

Zákazníci budou moct zakoupené zboží osobně vyzvednout ve skladech ve Zdibech u Prahy či v Úžicích a v AlzaBoxu v Horních Počernicích. Každé ze tří logistických center podle Alzy slouží k výdeji jiných velikostí.

V Horních Počernicích bude možné vyzvedávat malé produkty, ty středně velké (typicky malé domácí spotřebiče) nabídne k výdeji pobočka ve Zdibech a nadrozměrné (lednice, pračky, velké televize) budou k dostání v Úžicích.

Zdroj: Alza.cz

Úvodní foto: © maxoido - Fotolia.com

Komentáře