Tech Data nově nabízí kompletní portfolio Dellu od infrastruktury až po koncová zařízení

Dosavadní kontrakt na podniková řešení se rozšířil o počítače a periferie. Tech Data uvádí, že je jediným distributorem na českém trhu, který nabízí skutečně kompletní portfolio Dell Technologies.

Tech Data nově nabízí kompletní portfolio Dellu od infrastruktury až po koncová zařízeníSpolečnost Tech Data oznámila rozšíření spolupráce se skupinou Dell Technologies. Dosavadní kontrakt na portfolio podnikových řešení Dell EMC se ke 4. 8. 2018 rozšířil o klientská řešení Dell zahrnující desktopy, notebooky, pracovní stanice nebo monitory.

Tech Data uvádí, že se díky této dohodě stala jediným distributorem Dellu na českém trhu, který nabízí kompletní portfolio produktů od podnikové infrastruktury až po koncová řešení. Tyto produkty a řešení jsou dostupné jak na objednávku, tak skladem.

Jinými slovy, kromě klasické možnosti projektové objednávky přibývá možnost využít skladové dostupnosti a dodávky do příštího pracovního dne. Distributor zároveň posílil svůj tým zaměřený na značku Dell EMC o tři nové pracovníky.

Věřím, že rozšíření naší spolupráce se společností Tech Data na českém trhu o skladovou nabídku klientských systémů otevírá novou etapu ve spolupráci s distributorem globálního rozsahu,“ uvedl Pavel Halfar, channel sales manager v Dell EMC.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: Tech Data, Dell

Komentáře