Tech Data rozšiřuje spolupráci s Dell EMC o čtyři nové trhy včetně Slovenska

Tech Data posiluje coby globální strategický partner společnosti Dell EMC svůj dosah v regionu EMEA. Nově uzavřená dohoda rozšíří distribuci kompletního portfolia podnikových řešení Dell EMC o maďarský, rumunský, slovenský a turecký trh.

Tech Data rozšiřuje spolupráci s Dell EMC o čtyři nové trhy včetně SlovenskaSpolečnost Tech Data Corporation oznámila, že její divize Technology Solutions, dříve divize společnosti Avnet, podepsala novou dohodu o distribuci portfolia Dell EMC v Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku a v Turecku.

Na základě této dohody poskytne společnost Tech Data svým obchodním partnerům na zmíněných trzích přístup k řešením v celém podnikovém portfoliu Dell EMC, včetně serverů, úložišť, cloudových řešení a konvergované infrastruktury.

Rozšíření spolupráce o nové trhy posiluje stategické partnerství mezi Tech Datou a Dell EMC. Distributor chce být hybnou silou růstu výrobce napříč v regionem EMEA. V současnosti nabízí kompletní portfolio řešení Dell EMC ve 22 zemích regionu včetně ČR a nyní i Slovenska.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: Tech Data, Dell EMC

Komentáře