Kyndryl dokončuje oddělení od IBM a začíná obchodovat na burze

Kyndryl dokončil odloučení od IBM, které bylo oznámeno v dubnu 2021, a začal na Newyorské burze obchodovat jako nezávislá společnost.

Kyndryl dokončuje oddělení od IBM a začíná obchodovat na burzeSpolečnost Kyndryl oznámila, že dokončuje oddělení od IBM a začíná obchodovat na Newyorské burze jako podle svých slov největší nezávislý poskytovatel IT infrastruktury na světě.

Zazvoněním na burzovní zvon společnost Kyndryl oslavila, že se stala nezávislou veřejně obchodovanou společností. K vyčlenění specializované divize pro spravované služby od IBM přitom došlo v dubnu letošního roku.

Kyndryl začíná jako důvěryhodný partner předních firem v celé České republice s týmem, který disponuje bezkonkurenčními technickými dovednostmi a zkušenostmi,“ uvedl Jiří Batěk, ředitel společnosti Kyndryl pro Českou republiku.  

Během více než 20 let se nám v České republice podařilo vybudovat technologické a inovační centrum, které patří mezi nejvýznamnější v našem regionu i mimo něj. Naším cílem je tento trend dále rozvíjet,“ doplnil Zoltán Zerényi, ředitel Centra Kyndryl pro region CEE&MEA.

Zdroj: Kyndryl
Komentáře