Konkurence: Nejlepšími českými partnery Dell EMC jsou AutoCont, Atos a Dimension Data

Trojice tuzemských partnerů splnila kritéria pro dosažení nejvyšší úrovně Titanium, dalších šest partnerů se kvalifikovalo na druhou nejvyšší úroveň Platinum.

Konkurence: Nejlepšími českými partnery Dell EMC jsou AutoCont, Atos a Dimension DataSpolečnost Dell EMC Česká republika oznámila výsledky certifikací partnerů do nového sjednoceného programu, který vznikl sloučením partnerské podpory Dellu a EMC. Výsledky současně slouží jako základ pro ocenění nejlepších partnerů uplynulého fiskálního roku.

Integrovaný partnerský program Dell EMC nově zahrnuje kompetence ve všech oblastech IT, od klientských řešení se stolními počítači, notebooky či monitory až po servery, síťové prvky a úložiště pro datová centra včetně konvergované infrastruktury a služeb.

Nejvýznamnějšími českými partnery se společnosti AutoCont CZAtos IT Solutions and Services a Dimension Data Czech Republic, které splnily nejvyšší obratová a certifikační kritéria a dosáhly nové úrovně Titanium.

Druhé nejvyšší úrovně s názvem Platinum dosáhlo šest tuzemských partnerů, konkrétně Agora Plus, C system CZ, Comparex CZ, Empira One, Servodata a T-Mobile Czech Republic. Dalších 21 společností vstoupí do fiskálního roku 2018 na úrovni Gold.

Zdroj: Dell EMC

Úvodní foto: © eAlisa - Fotolia.com

Komentáře