FireEye prodává produktovou divizi, novým majitelem je Symphony Technology Group

Soukromá kapitálová společnost STG pokračuje v nákupech. Po loňském převzetí kyberbezpečnostní divize Dell Technology a letošním zisku podnikové divize McAfee se nově stala majitelem produktové divize FireEye.

FireEye prodává produktovou divizi, novým majitelem je Symphony Technology GroupSpolečnost FireEye oznámila, že se dohodla na prodeji své produktové divize soukromé kapitálové společnosti Symphony Technology Group (STG). Ta přitom v nedávné době získala podnikovou divizi McAfee a divizi RSA Dell Technology.

Za 1,2 miliardy dolarů Symphony získá portfolio síťových, e-mailových, koncových a cloudových bezpečnostních produktů vendora spolu s příslušnou platformou pro správu a orchestraci.

FireEye po prodeji plánuje posílit vztah kanálů s poskytovateli spravovaných bezpečnostních služeb na základě integračních aliancí s dodavateli doplňkových produktů pro kybernetickou bezpečnost.

Jsme přesvědčení, že prodej produktové divize uvolní potenciál našeho rychle rostoucího podnikání v oblasti řešení Mandiant Solutions a umožní oběma organizacím lépe sloužit zákazníkům,“ uvedl výkonný ředitel FireEye Kevin Mandia.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: @ yellowj - Fotolia.com

Komentáře