Dell PartnerDirect roste se svými partnery

Společnost Dell postupně zavádí nové úrovně a certifikace do partnerského programu, aby pomohla resellerům růst a rozvíjet se. Jaké novinky jsou v plánu?

Dell PartnerDirect roste se svými partneryDell PartnerDirect roste se svými partnerySpolečnost Dell, druhý největší výrobce počítačů na světě, rozšiřuje svůj program Dell PartnerDirect o nové úrovně a další certifikace, prostřednictvím kterých chce odměňovat věrné partnery.

Tyto změny jsme provedli na základě potřeb našich partnerů, kteří vyžadují silnou podporu v terénu, lepší ceny pro partnery a vyšší návratnost investic do rozvoje zkušeností a odbornosti související s řešeními Dell. Věříme, že nová struktura tyto požadavky splňuje a současně zachová jednoduchost programu, kterou naši partneři oceňují,“ uvedl v oznámení Greg Davis, viceprezident a generální ředitel globálních prodejních kanálů společnosti Dell.

Dell Registered Partners

Slouží jako základní úroveň pro nové partnery. Členové programu na úrovni Dell Registered Partner získají základní výhody včetně možnosti registrace, podpory distribučního prodejního týmu Dell a základní sady materiálů na podporu prodeje a marketingu.

Dell Preferred Partners

Úroveň byla dříve označovaná jako Certified. Členové programu na úrovni Dell Preferred Partner, kteří splnili certifikační požadavky v určitých oblastech, jsou nyní uznáváni jako experti v klíčových nabídkách.

Oproti registrovaným partnerům nabývají výhody v podobě rozšířených podmínek registrací obchodních případů, mohou získat motivační odměnu na individuální i podnikové úrovni, získávají lepší podporu v terénu a mají také rozšířený přístup k marketingovým materiálům a programům.

Dell Premier Partners

Pro partnery, kteří se věnují řešení Dell v největší míře a dokončili certifikaci minimálně ve dvou klíčových oblastech, výrobce vytvořil novou úroveň Premier.

Partneři na této úrovni mají možnost získat výhody a odměny v certifikovaných oblastech, prioritní přístup ke zvláštním programům partnerské podpory a další výhody. Dell těmto resellerům slibuje nejvyšší úroveň služeb.

Hlavní změny od dalšího kvartálu

V následujícím čtvrtletí budou změny postupně do programu zapracovány. Lokální tým Dellu pro partnerský program vám pomůže pochopit veškeré probíhající změny a dodat potřebnou podporu pro vaše podnikání.

Další kontaktní informace na channel zástupce získáte na partnerském portálu. Dotazy můžete vznést také na e-mailové adrese EMEA_PartnerDirect_Certifications@dell.com.

Partnerský program společnosti Dell letos slaví třetí rok existence. O konkrétních změnách v partnerském programu Dell pro Českou republiku vás budeme nadále informovat.

Zdroj: Dell, ChannelWorldKomentáře