ZyXel zavádí omezenou doživotní záruku na vybrané produkty

Společnost ZyXEL zavedla omezenou doživotní záruku na switche a business wireless řešení.

ZyXel zavádí omezenou doživotní záruku na vybrané produktySpolečnost ZyXel mění záruční politiku v rámci evropského regionu - nově nabízí omezenou doživotní záruku na produkty pro podnikovou infrastrukturu.

Vztahuje se na všechny switche (vyjma malých nespravovaných) a řadu business access pointů NWA a wireless controllery řady NXC. Zahrnuty jsou i ventilátory a zdroje.

ZyXel uvádí, že tato záruka v praxi znamená, že společnost opraví nebo vymění závadné zařízení až pět let od ukončení jeho výroby.

Martin Bratičák, head of channel CEE společnosti ZyXel, tvrdí, že jde o projev vysokých očekávání společnosti ZyXel a důvěry, kterou chová k vlastním řešením.

Nyní jsme dosáhli bodu, kdy můžeme s jistotou poskytovat omezenou doživotní záruku na celou řadu produktů,“ uvedl ve zprávě médiím Martin Bratičák.

Podle jeho názoru budou z nové záruční politiky profitovat jak zákazníci, tak obchodní partneři společnosti. Podnikovému uživateli má rozšířená záruka přinést jistotu návratnosti investice a prodejce utvrdit o kvalitě nabízených produktů.

Zdroj: ZyXel

Úvodní foto: © reji - Fotolia.com

Komentáře