ZyXel přichází s novými bezplatnými on-line školeními pro prodejce

ZyXel Communications, výrobce síťových zařízení, přichystal nová online školení pro své prodejní partnery, kteří nemají možnost účastnit se školení v jeho učebnách. Na jaké oblasti se nová školení zaměřují?

ZyXel přichází s novými bezplatnými on-line školeními pro prodejceSpolečnost ZyXel Communications, výrobce síťového hardwaru a komunikačních řešení, nyní na svých webových stránkách zpřístupnil sérii online prodejních školení.

Jejich cílem je prodejcům umožnit snadnější sebezdokonalování při prodeji produktů značky ZyXel.v oblasti zabezpečení počítačových sítí, Wi-Fi technologií a síťových switchů.

Absolvováním školení, kterých se lze zúčastnit bezplatně, bude zároveň splněn jeden z požadavků pro získání statutu ZyXel Solution Partner (partner pro řešení) nebo ZyXel Premium Solution Partner (prémiový partner pro řešení).

Společnost ZyXel Communications ve zprávě pro média uvádí, že se školeními přichází jako s reakcí na zpětnou vazbu od partnerů, kterou získala z posledního průzkumu mezi partnery ze září 2012.

Přestože našich prodejních školení v učebnách se v minulosti účastnila řada lidí, uvědomujeme si, že pro pracovníky prodejců může být obtížné věnovat na tento účel celý pracovní den,“ uvedl ve zprávě pro média Martin Bratičák zastávající ve společnosti ZyXel Communications pozici CEE channel leader.

Aktuálně jsou na webové adrese education.zyxel.com k dispozici tři nové výukové bloky, které se vztahují na hlavní produktové řady společnosti. Tematicky jsou zaměřené na síťovou bezpečnost, bezdrátové sítě a síťové switche.

Každý blok má pak několik podkategorií. Školení jsou zaměřena vždy na příslušnou produktovou řadu pro malé a střední firmy, přičemž nabízejí i provozní scénáře, prodejní argumenty a informace o konkurenčním prostředí.

Zdroj: ZyXel Communications
Úvodní foto: ZyXEL Communications

Komentáře