ZyXel plánuje rozšíření služeb na základě průzkumu mezi partnery

Společnost ZyXel Communications chce nabízet bezplatnou službu průzkumu lokality. Reaguje tak na výsledky celoevropského průzkumu mezi svými partnery.

ZyXel plánuje rozšíření služeb na základě průzkumu mezi partneryPrůzkum, který ZyXel Communications prováděl letos v létě, ukázal, že přes 80 % partnerů společnosti by uvítalo možnost průzkumu lokality (site survey) v podobě extra služby.

Martin Bratičák, CEE channel leader společnosti, uvedl, že výsledky průzkumu reflektují rostoucí potenicál služeb vznikajících kolem bezdrátových sítí.

Zyxel hodlá reagovat rozšířením nabídky služeb o bezplatný průzkum lokality, který dosud poskytoval jen svým akreditovaným partnerům. Nový software Wireless Optimizer jehož beta verze je zdarma ke stažení, má pomoci najít optimální rozložení přístupových bodů v lokalitě klienta.

Martin Bratičák je přesvědčen, že partnerský program společnosti představuje reálnou konkurenční výhodu. Kromě nové služby bezplatného průzkumu nabízí specializovanou předprodejní podporu, online školení a kurzy v učebnách, dodatečné slevy a podporu nabídek.

Školení, slevy a předprodejní podporu označili respondenti průzkumu za nejžádanější z těchto služeb.

Zdroj: ZyXEL Communications
Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře