Y Soft Corporation kupuje distributora Equitrac Systems of Australia

Česká společnost Y Soft Corporation, dodavatel optimalizací pro tisk, kopírování a skenování, oznámila akvizici australského distributora Equitrac Systems of Australia.

Y Soft Corporation kupuje distributora Equitrac Systems of AustraliaPo dokončení transakce se Y Soft Corporation stane stoprocentním vlastníkem akcií firmy Equitrac Systems of Australia, která doposud distribuovala výhradně konkurenční řešení.

Equitrac Systems of Australia nemá finanční propojení na společnost Equitrac/Nuance, byl distributorem  pouze řešení Equitrac v asijsko-pacifickém regionu, uvádí Y Soft.

Tato akvizice je pro nás zajímavý způsob, jak rychle rozšířit tým v asijsko–pacifickém regionu (APAC). To nám umožní udržet kontinuitu kvality poskytovaných služeb i přes velký nárůst zákazníků a obchodních příležitostí, které jsme získali v tomto regionu v uplynulém roce,“ uvedl v oznámení Václav Muchna, CEO Y Soft Corporation.

V současnosti probíhá proces přejmenování společnosti na Y Soft Australia. Firma se bude se věnovat prodeji, podpoře a distribuci tiskového řešení Y Soft SafeQ.

Tržby Y Soft Corporation v posledním fiskálním roce dosáhly 23,5 miliónu dolarů, Equitrac Systems of Australia utržila 9,9 miliónu dolarů.

Hlavní produkt YSoft SafeQ využívá 8 000 organizacemi ve více než 70 zemích po světě. 

Zdroj: Y Soft
Úvodní foto: Y Soft Corporation

Komentáře