Westcon ukázal, jak na partnerský byznys s Avaya Radvision

Pod heslem „milujeme video a snídaně“ uspořádal Westcon Convergence workshop na videokonferenční řešení Radvision a možnosti partnerské spolupráce.

Westcon ukázal, jak na partnerský byznys s Avaya RadvisionOdborníci Westcon Convergence představili účastníkům pracovní snídaně v pražském hotelu Barceló portfolio Avaya Radvision, konkureční výhody videokonferenčních produktů, postupy pro získání certifikace a promo akce pro navýšení zisku.

Po produtové prezentaci a živé videokonferenci s využitím řešení Scopia XT5000 až do Tel Avivu, kterou vedl presales support Zdeněk Pokorný předstoupil před účastníky generální ředitel Tomáš Jilík, aby představil organizační strukturu Westcon Group a profil divize Westcon Convergence, která se soustředí na jednotnou komunikaci.

Tomáš Jilík, generální ředitel Westcon ConvergenceNáš core byznys je B2B, vždycky spolupracujeme s partnery a nikdy necílíme na koncové zákazníky,“ uvedl Tomáš Jilík.

Westcon Convergence svým portfoliem pokrývá kompletní komunikační ekosystém pro MS Lync (Avaya Radvision, sno, Acme packet, Sonus, Audio Codes, Jabra, Plantronics, Active communications).

Tomáš Jilík také upozornil, že Microsoft nabízí v rámci partnerského programu profinancování rozsáhlejších zakázek postavených na Lync a Westcon vám tuto finanční podporu jako jediný distributor dokáže zprostředkovat.

V Přidaná hodnota Westcon Convergence ve stručnosti představuje předprodej a technickou podporu, prodejní podporu, zajištění logistiky, silnou finančnu podporu, marketingové služby, nástroje, technické a prodejní školicí progamy, certifikaci Microsoft Gold Communication Partner.

Jak se stát partnerem a certifikovat

Václav Petrželka, key account manager, Westcon Convergence účastníkům prezentoval dvě základní certifikace pro Avaya Radvision.

Pro prodej koncových bodů Radvision XT je určena certifikace „Endpoint only“. Pro její získání musíte certifikovat dva zaměstnance na úrovni professional sales specialist, zakoupit menší verzi demo kitu a zprovoznit jej.

Pro resellery, kteří by chtěli nabízet celé portfolio této značky, je určena certifikace „Full portfolio“. V tomto případě je potřeba vyškolit a certifikovat dva lidi na úrovni professional sales specialist, jednoho profesional design speicalistu a volitelně jednoho certified support specialistu. Partneři zaměření na kompletní nabídku Avaya Radvision musí zakoupit a nainstalovat kompletní demo kit.

Pro objednání demo kitu je na partnerském portálu Avaya dostupný formulář a další informace o programu a certifikacích.

Zzdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře