Westcon Covergence byla partnerem Avaya Fórum 2013

Společnost Westcon Convergence podpořila akci Avaya Fórum 2013.

Westcon Covergence byla partnerem Avaya Fórum 2013Avaya na setkání Avaya Forum 2013,  které se konalo 10. září 2013 v konferenčním centru City Tower v Praze, představila přístup společnosti k současným trendům na poli nových technologií, i novinky svého produktového portfolia. Akci podpořila společnost Westcon Convergence jako její distributor.

Partnerům a zákazníkům společnost Westcon na svém stánku představila možnosti videokonferenčního řešení Avaya Scopia prostřednictvím živého dema, a profesionální headsety Jabra. Akce se zúčastnilo více než 130 zástupců z řad partnerů a zákazníků společnosti Avaya.

Avaya Forum 2013Konference Avaya Forum je skvělým inkubátorem obchodních příležitostí a prostorem pro setkávání partnerů, zákazníků i distribuce společnosti Avaya. Již nyní se tešíme na další ročník,“ uvedl ke konferenci Tomáš Jilík, generální manažer Westcon Group pro Českou a Slovenskou republiku.

Akci uvedl Miroslav Filip, country manager společnosti Avaya pro Českou republiku a Slovensko. Po přivítání následovaly prezentace rozdělené do tří bloků. Úvodní keynote se zhostil Mark Schmidt starající se o portfolio kolaboračních řešení Avaya v regionu EMEA. Hlavním tématem jeho přednášky byly změny, kterými podnikání prochází, jejich rychlost a vize společnosti. Na Schmidtovu přednášku navázal druhý zahraniční řečník, Amos Halfon, který v Avaya zastává pozici ředitele pro prodej video řešení v regionu EMEA.

Během akce proběhlo několik dalších přednášek v režii partnerů společnosti Avaya.

Zdroj: Westcon Convergence
Úvodní foto: Comstor

Komentáře