Vychází ChannelWorld 2/2013

Nový ChannelWorld přináší vyhlášení Channel manažera roku, nové příležitosti v oblasti sítí v domácnostech i firmách včetně kulatého stolu s VAD a IT gladiátory tentokrát na téma virtualizace.

Vychází ChannelWorld 2/2013ChannelWorld vyhlašuje historicky prvního Channel manažera roku 2012. O finálním pořadí pěti channel manažerů s největším počtem hlasů rozhodlo hodnocení zástupců největších distributorů. Přinášíme vám rozhovor s vítězem a stručné profily pěti nejúspěšnějších.

Kromě dalších prodejních tipů v květnovém vydání naleznete také přehled řešení pro e-shopy, tentokrát jak z dílen distributorů, tak vyloženě komerční krabicová řešení.

ChannelWorld 2/2013V oblasti prodeje nezůstáváme samozřejmě jen u e-shopů. Movitější domácí uživatelé dnes řeší, jak po síti propojit PC, tiskárny, tablety, smartphony, chytré televize či NAS. Firmy se zase potřebují vypořádat s požadavky na Wi-Fi konektivitu pro zařízení zaměstnanců, kteří jsou navíc svou mobilitou potenciální bezpečnostní hrozbou. Proto jsme se v letošním druhém vydání zaměřili na příležitosti, které upgrade existujících sítí a do nich zapojených zařízení resellerům přináší. Pohled na distribuční trh networkingu a storage pak podá kulatý stůl s VAD distributory.

Dalším tématem je virtualizace, kterou určitě znáte ze serverů i desktopů, dnes jde však mnohem dále na úroveň sítí a datových center, které umožňuje lépe softwarově řídit a spravovat. I virtualizované desktopy v sobě nyní ukrývají nový potenciál, který můžete využít i na malém lokálním trhu. Doba pokročila, VDI již nejsou jen doménou korporací, komoditizovaly se a můžete je prodávat i po desítkách do menších firem. Vody virtualizace pak rozčeří IT Gladiátoři (Citrix vs. VMware).

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás květnové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.

Pokud tištěný speciál neodebíráte pravidelně a rádi byste, máte možnost jej získat s 50% slevou při registraci na webu ChannelWorldu. Plná cena celoročního předplatného je 400 Kč/17,3 EUR. Lze jej také získat ve výhodném balíčku s Computerworldem a dalšími bonusy za 536 Kč/23,3 EUR.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře