VoIP operátor Mikrotech míří mezi mobilní virtuály

Společnost se chce Mikrotech chce na podzim 2013 stát dalším českým virtuálním operátorem kombinující služby v mobilní síti s VoIP službami. Oproti operátorovi Fayn hodlá své služby poskytovat na předplaceném principu.

VoIP operátor Mikrotech míří mezi mobilní virtuályŘady českých mobilních virtuálních operátorů hodlá rozšířit také společnost Mikrotech, dosud poskytovatel VoIP služeb. Stejně jako virtuální operátor Fayn chce kombinovat služby v mobilní síti s VoIP službami.

Aktuálně probíhají jednání s partnery, z nichž se jeví jako nejvíce pravděpodobná spolupráce s DH Telecom v síti Vodafone. Rádi bychom zákazníkům nabídli kvalitní služby mobilního volání s přidanou hodnotou a výhodnou cenou, " uvedl ve zprávě pro média Marek Mencner, ředitel společnosti Mikrotech.

Mikrotech by prý rád vstoupil na mobilní trh během podzimu 2013. Služby chce nabízet na předplaceném principu. „Konkrétní ceníky budou zveřejněny ještě během srpna,“ přislíbil Marek Mencner ve zprávě zaslané novinářům.

Mikrotech chce zákazníky oslovovat mj. nabídkou virtuálních ústředen. „Zákazníci tak získají možnosti nastavení, podmíněného přesměrovaní a další specifické funkce, na které byli doposud zvyklí pouze na svých pevných linkách nebo VoIP,“ uvedl Mikrotech ve zprávě pro média.

Zdroj: Mikrotech
Úvodní foto: Mikrotech

Komentáře