VMware spouští nové programy a pobídky pro poskytovatele řešení a služeb

Společnost VMware představila na konferenci VMware Partner Exchange 2013 programy, motivační systémy a výhody pro poskytovatele virtualizačních, cloudových a mobilních řešení.

VMware spouští nové programy a pobídky pro poskytovatele řešení a služebVMware reaguje na rostoucí nasazení softwarově definovaných datových center a zdvojnásobuje množství programů a motivačních systémů pro své partnery.

 „Vytváříme tak významné dlouhodobé příležitosti pro doručování nové generace IT řešení zákazníkům,“ uvedl v oznámení Michal Stachník, country manager pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti VMware.

Pro poskytovatele řešení a služeb VMware uvádí Cloud Credits Purchasing Program, který má umožnit prodej předplacených kreditů následně použitelných pro placení hybridních nebo veřejných cloudových služeb.

Program je určen pro partnery z řad dodavatelů řešení a poskytovatelů služeb, kterým má umožnit spolupracovat u zákazníků. Dodavetelé řešení mohou rozšířit prodeje svého privátního cloudu skrze „kredity“, které budou nabízet poskytovatelé služeb s přidanou hodnotou.

Autorizovaný poskytovatel služeb VMware vCloud může zákazníkům nabízet cloudový kredit, proti kterému bude poskytovat cloudové služby postavené na hybridní cloudové architektuře VMware.

Nové pobídky pro dodavatele řešení

Po omezenou dobu VMware nabízí advantage+ Accelerator, který zvyšuje koncovou slevu na VMware vSphere with Operations Management SKUs.

Vedle toho dosažení kompetence VMware management umožnuje partnerům získat další odměny za prodeje tohoto produktu skrze Solution Rewards program.

Stejně tak jsou odměny v Solutions Reward programu dostupné pro partnery se všemi pěti kompetencemi v oblasti datových center a infrastruktury a profesionálních služeb IP.

Incentivy jsou zaměřeny i na řešení pro koncové uživatele. Partneři s kompetencí pro desktopové řešení, kteří prodávají balík Horizon, mohou získat odměny a zvýšit prodeje až 11x s dalšími službami, hardwarem a softwarem, uvádí VMware.

Nové školicí programy

Nový program VMware Role-Based Learning Paths partnerům umožňuje vytvářet školení stavěná na míru podle jejich role, typu a tržního segmentu. Partneři, kteří projdou daným školením, mají být z pohledu zákazníka lépe odlišitelní mezi ostatními poskytovateli řešení.

Pro lepší mezipartnerskou spolupráci VMware představil sociální a komunikační platformu Partner Link. Dostupná je pro všechny partnery, kteří mají přístup portálu Partner Central.

Poskytovatelé zde mohou sdílet odborné zkušenosti, nápady a zdroje. Kromě toho platforma propojuje partnery s experty VMware, kteří mohou zodpovědět různé dotazy a sdílet relevantní novinky a informace.

Zdroj: VMware
Úvodní foto: © Octus - Fotolia.com

Komentáře