Už jste testovali? Beta Eset NOD32 Antivirus 7 a Smart Security 7 jsou dostupné

Společnost Eset uvolnila beta verze svých vlajkových produktů určených pro domácnosti - Smart Security 7 a NOD32 Antivirus 7, které přinášejí vylepšenou antimalwarovou ochranu a inovované čištění systému.

Už jste testovali? Beta Eset NOD32 Antivirus 7 a Smart Security 7 jsou dostupnéNové produkty nyní uživatelům nabízejí podle společnosti Eset ještě lepší ochranu před novým a dosud neznámým malwarem. Technologie Eset Advanced Memory Scanner údajně dokáže zastavit složitě šifrované hrozby, které byly vytvořeny tak, aby se vyhnuly detekci.

Vylepšené čištění pomáhá uživatelům odstranit komplexní rootkity, které bylo možné dosud odstranit pouze pomocí speciálních nástrojů.

Nejnovější testy organizace AV-Comparatives zařadily Eset na druhé místo mezi světovými dodavateli antivirových programů. Společnost obdržela ocenění Advanced+ v květnovém testu výkonu s celkovým skóre 189,4.

Skóre v testu dopadu na systém bylo na úrovni 0,6. V dubnovém testu Real-World Protection měl Eset celkovou úspěšnost detekce škodlivých kódů 98,9 %.

Klíčová technologická vylepšení

Eset NOD32 Antivirus a Smart Security disponují zdokonalenou úrovní detekce a čištění díky třem klíčovým technologickým vylepšením. Dvě z nich jsou součástí beta verze produktů, třetí funkcionalita bude integrována a představena později:

  • Advanced Memory Scanner (pokročilý skener paměti) zastavuje složitě šifrované hrozby, které byly vytvořeny tak, aby se vyhnuly detekci. Díky vylepšené schopnosti analyzovat rozšifrované soubory přímo v paměti se dokáže software bránit novým a neznámým útokům škodlivého softwaru.
  • Vulnerability Shield (štít zranitelností) -dostupný jen ve Smart Securitynabízí ochranu při pokusech o zneužití zranitelnosti sítě.

Chcete–li se dozvědět více detailů o nových funkcionalitách a připravit se včas na prodej nové generace, stáhněte si beta verzi nových produktů a přihlaste se do testovací soutěže na www.eset.com/cz/beta/v7/.
Úvodní foto: Eset

Komentáře