TP-Link nechá zákazníky vyzkoušet SMB switche zdarma

Společnost TP-Link představuje na českém i slovenském trhu nový program Try and Buy pro trojici switchů ze segmentu SMB.

TP-Link nechá zákazníky vyzkoušet SMB switche zdarmaV rámci nového programu Try and Buy společnosti TP-Link si mohou zájemci od svého distributora zdarma vyžádat některý z trojice SMB switchů pro 30 denní testování. Akce probíhá od 1. 9. 2013 do 31. 12. 2013.

Pro získání switche je potřeba jej objednat u svého distribučního partnera, který na zboží vystaví fakturu s 30denní splatností.

Pokud zákazník během uvedené lhůty produkt vrátí, fakturu jednoduše nezaplatí. Pokud si rozhodne switch ponechat a nasadit je v ostrém provozu ve své síti, stačí patřičnou fakturu uhradit,“ vysvětluje výrobce v oznámení.

Zájemci o testování switchů si v současnosti mohou vybrat ze tří modelů:

  • TP-Link TL-SL2428 (nástupce TL-SL2428WEB) oproti svému předchůdci přináší rozšířené moznosti managementu WEB, ale i SNMP a RMON.
  • TP-Link TL-SG2424 je plně gigabitovým zařízením, jež se hodí pro použití jako přístupový switch v menších a středních sítích. Nabízí například funkce Storm control a QoS, podporu CLI, SNMP a RMON.
  • TP-Link TL-SG3210 spadá do vyšší řady gigabitových switchů JetStream pro použití v rozsáhlejších sítích s provozem Tripple play. Zvládá funkci vázání na adresu IP, MAC, port, VID, ACL a zabezpečení portů.

Zapůjčení můžete vyžádat u některého z autorizovaných distributorů, kterými jsou v ČR společnosti ABC Data, AT Computers, Discomp, i4wifi, Penta CZ a na Slovensku Agem Computers SK, eD system Slovakia.


Zdroj: TP-Link, ChannelWorld
Komentáře