Tech Data Distribution zařazuje do nabídky produkty Tandberg Data

Společnost Tech Data Distribution se stala dalším autorizovaným distributorem produktů značky Tandberg Data na českém a slovenském trhu. Co tak nově zařazuje do své nabídky?

Tech Data Distribution zařazuje do nabídky produkty Tandberg DataSpolečnost Tech Data Distribution se stala novým autorizovaným distributorem produktů nesoucích značku Tandberg Data pro český a slovenský trh.

Německá společnost Tandbeg Data se specializuje na výrobu úložišť a dalších zařízení k zálohování dat.  Distribuční kontrakt s firmou Tech Data Distribution se vztahuje na zálohovací zařízení, diskové zálohování RDX, NAS systémy a různá paměťová média.

Produktovým manažerem zodpovědným ve společnosti Tech Data Distribution za značku Tandberg Data je Aleš Šafář. Kontakty na něj naleznou přihlášení uživatelé v profilu Tech Daty.

Více informací o Tandberg Data a produktech této společnosti zájemci naleznou na jejím webu, který sídlí na adrese www.tandbergdata.com.

Produkty společnosti Tandberg Data mají na českém a slovenském trhu i další autorizované distributory. V České republice jimi podle webu Tandbergu jsou ABC Data, SWS a Agora Plus. Na Slovensku pak ABC Data a eD system Slovakia.

Zdroj: Tech Data Distribution, ChannelWorld

Úvodní foto: Tech Data Distribution, Tandberg Data

Komentáře