SWS chystá pro obchodní partnery další kolo RoadShow

Po úspěšné sérii partnerských setkání po českých a moravských městech pořádá SWS další kolo RoadShow. Kdy a kde je můžete navštívit?

SWS chystá pro obchodní partnery další kolo RoadShowBěhem tří květnových dní se v Českých Budějovicích, Pardubicích a ve Zlíně setkají zákazníci a obchodní partneři SWS, aby se na prezentacích předních IT společností seznámili s nejnovějšími technologiemi a novinkami spolu s kompletním průřezem stávajícího portfolia produktů a služeb.

Zastoupeny budou značky 3M, Acer, Avacom, Belkin, Benq, Brother a Microsoft. Chybět nebude ani úvodní přednáška pořádající firmy SWS plná stávajících promo akcí spolu s novinkami ve společnosti.

V závěru prezentací mohou účastníci interaktivně odpovídat na otázky, a získat tak hodnotné ceny za správnou a rychlou odpověď.

Nedílnou součástí bude workshop, kde se zákazníci mohou zastavit a probrat další zajímavosti a informace o nabízených produktech a službách a to přímo se zástupci dodavatelů.

 Termíny SWS RoadShow

  • 29. 5. 2018         České Budějovice
  • 30. 5. 2018         Pardubice
  • 31. 5. 2018         Zlín

 „Díky rostoucímu zájmu jak ze strany výrobců, tak i ze strany našich resellerů jsme obnovili dřívější setkání partnerů o tuto formu RoadShow, která proběhla v březnu letošního roku.

Vzhledem k hojnému počtu účastníků a celkovému podaření akce jsme se rozhodli pro další květnové kolo. Věříme, že akce bude opět přínosem“ uvedl Petr Lipner, vedoucí obchodního oddělení SWS.

Zdroj: SWS

Úvodní foto: SWS

Komentáře