SSD Samsung jsou nyní ve výhradní distribuci AT Computers

Společnost AT Computers oznámila, že získala jako jediný IT distributor v ČR autorizovanou distribuci SSD disků Samsung. Jaké modely připravila?

SSD Samsung jsou nyní ve výhradní distribuci AT ComputersSSD disky Samsung přicházejí na český trh ve dvou řadách, a to 840 ve verzi Basic a Kit a high-endové modely 840 Pro. Distribuční smlouva s AT Computers pro český trh nabyde podle oznámení platnosti 1. 5. 2013.

Součástí základní řady SSD disků Samsung řady 840 je migračnímu řešení SmartMigration a tříletá záruka.

Řada 840 Pro nabízí podle distributora špičkovou energetickou účinnost, která poskytuje až o 50 minut delší životnost baterie oproti běžným HDD, vysoké rychlosti sekvenčního čtení a zápisu, pětiletou záruku, 256bitové šifrování a až 100K IOPS.

Disk je určen především pro náročné uživatele, je vhodný pro hraní her a práci s HD video soubory.

„Samsung je jedním z top světových výrobců a dodavatelů DRAM, NAND flash a SSD pamětí. SSD disky značky Samsung vynikají jedinečným poměrem ceny a trvalého výkonu při zachování maximální spolehlivosti. Jsem proto rád, že je můžeme nově nabídnout našim zákazníkům v Čechách i na Slovensku,“ uvedl k novému kontraktu Pavel Becke, produktový manažer v AT Computers na komponenty Samsung. Kontakty na něj naleznete po přihlášení v profilu ATC.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: Samsung

Komentáře