SkyVera se přejmenovala na Veracomp

Společnost SkyVera, VAD specializující se na IT bezpečnost a telekomunikační řešení v České a Slovenské republice, mění od září 2013 svůj obchodní název na Veracomp podle své mateřské firmy.

SkyVera se přejmenovala na VeracompPřejmenováním ze SkyVera na Veracomp se společnost plně začleňuje do stejnojmenné skupiny a nyní má za cíl stát se v příštích letech jedničkou na českém trhu.

Kromě názvu a loga firmy se změnila i její grafická komunikace, respektive korporátní identita. Nová webová prezentace je dostupná na webu www.veracomp.cz.

Veracomp je největším VAD distributorem na polském trhu a jednou z největších distribučních společností ve střední a východní Evropě vůbec, dodává nově přejmenovaný Veracomp v oznámení.

 To, že jsme se rozhodli změnit jméno a převzít značku Veracomp určitě nebyla náhlá záležitost. Naopak, museli jsme tvrdě pracovat, abychom si začlenění do skupiny zasloužili,”komentoval v oznámení médiím změnu Petr Janda, generální ředitel SkyVera.

Veracomp očekává v příštích letech rychlejší růst

Vývoj loga společnosti VeracompSpolečnost SkyVera/Veracomp působí na českém trhu téměř pět let. Za dobu působení si budovala jméno firmy s individuálním přístupem jak ke klientům a partnerům, tak k vlastním zaměstnancům.

To má vystihovat i nový design, který se změnou jména přichází a je jednotný pro celou skupinu.

Nové logo symbolizuje dlaně spojené do kruhu ukazující na střed – společný cíl. Také vystihuje spolupráci mezi distributorem a partnery,” vysvětluje firemní vizuál Petr Janda.

Stoprocentní začlenění do skupiny Veracomp má být pro společnost hnacím motorem k dalšímu růstu.

Podle údajů dostupných v obchodním rejstříku  dosáhla SkyVera (nyní Veracomp) za rok 2012 tržeb za prodej zboží ve výši  66,985 mil. korun, o rok dříve firma utržila 67,817 mil. korun, v roce 2010 pak 54,173 mil. korun a dále v roce 2009 tržby (za prodej zboží) činily 23,623 mil. korun.

Zdroj: SkyVera/Veracomp, Justice.cz, ChannelWorld

 
Úvodní foto: Veracomp

Komentáře