Shoptet s odborníky vzdělává provozovatele e-shopů

Portál MujPrvniEshop.cz poradí zájemcům o provozování e-shopu, jak na to a poskytuje rady odborníků jak z právních, tak obchodních a marketingových oblastí.

Shoptet s odborníky vzdělává provozovatele e-shopůNový projekt MujPrvniEshop.cz, který připravil dodavatel řešení pro e-shopy - společnost Shoptet, si klade za cíl pomoci začínajícím i existujícím provozovatelům e-shopů rozvíjet byznys. Prezentace není určena pro větší provozovatele e-shopů či e-tailery. Přesto zde provozovatelé e-shopů s IT produkty naleznou cenné rady a tipy, které mohou právě ve svém internetovém obchodě opomínat.

On-line průvodce poskytuje návod, který krok po kroku radí, jak na on-line prodej. Celý proces je rozdělený do tří fází – plánování, příprava a provoz, kterými by měl každý majitel e-shopu projít, uvádí Shoptet, který za projektem stojí. 

Z vlastní zkušenosti vím, že více jak 80 % majitelů e-shopů má minimální nebo žádné zkušenosti s internetovým marketingem. Takže se vesměs dopouští triviálních chyb, které mají negativní vliv na fungování jejich on-linového byznysu,“ vysvětlil vznik portálu Miroslav Uďan, CEO společnosti Shoptet.

Na přípravě MujPrvniEshop.cz spolupracovali weboví vývojáři, právníci, odborníci na uživatelský komfort (UX), on-line reklamu a další z oblasti on-line marketingu.

Jedním z důvodů vzniku projektu je i dosavadní neexistence bezplatných rad dostupných na jednom místě. „Radu hledají (uživatelé) různě na internetu, kde samozřejmě naleznou neskutečné množství informací, ve kterých není jednoduché se zorientovat,“ dodává Uďan.

Shoptet spolu s odborníky připravuje také semináře, kde zájemce s problematikou seznámí naživo a dokáže přímo reagovat na případné dotazy.

Zdroj: Shoptet, ChannelWorld
Úvodní foto: Shoptet

Komentáře