Seminář: Dostaňte své provizní systémy pod kontrolu

Pokud se zeptáte manažerů na nejpalčivější problémy v jejich organizacích, obvykle na jednom z prvních míst zmíní problematiku řízení obchodních sítí. Seminář vám poradí, jak na to.Manažeři obchodních firem se typicky potýkají s nemožností dynamicky reagovat na změny vně i uvnitř distribuční sítě úpravou předpovědi či provizního modelu, obtížné je pro ně i promítnutí dlouhodobé obchodní strategie do pobídkových systémů.

Často se projevují také nejrůznější nepřesnosti u provizních a pobídkových systémů, jejichž náprava následně vyžaduje značné úsilí.

Společnost Profinit proto pořádá seminář, na němž předvede nástroje pro řízení provizí. Popisované řešení má nabídnout zejména následující přínosy:

  • Zajistit transparentnost, dynamičnost a efektivitu nastavení pobídkových (nejen provizních) modelů.
  • Zaručit přesnost a efektivní controlling (dohled, modelování, what-if).
  • Ušetřit obchodníkům čas, který mohou věnovat obchodním aktivitám
  • Umožnit úspory díky efektivnějšími procesu plánování či jednotným reportingem

Prezentace bude probíhat na reálných ukázkách v prostředí nástroje RAE a řešení z dílny IBM. Účastníci semináře získají odpovědi na to, jak nastavit a spravovat provizní pravidla, jak měřit a hodnotit výkon obchodní sítě a zda je vůbec možné pružně předvídat.

Akce proběhne dne 17. července 2013 od 8:45 hodin v sídle společnosti Profinit - Tychonova 2, Praha 6. Rezervovat místo si můžete na marketing@profinit.eu do 1. 7. 2013.

Zdroj: Profinit

 Komentáře