SanDisk dodá flash paměti do SSHD disků WD

Společnost WD, součást Western Digital, a společnost SanDisk, oznámily spolupráci při produkci hybridních disků, které budou mít technologie paměti flash od společnosti SanDisk a HDD od WD.

SanDisk dodá flash paměti do SSHD disků WDSanDisk nyní dodává úložiště SanDisk iSSD do 2,5“ hybridních disků SSHD  WD Black, které svým rozměrem patří mezi nejtenčí na světě. Tyto disky vyžívají jak proprietární hybridní technologie, tak technologie průmyslového standardu SATA IO, prozrazuje WD.

Hybridní disky vycházejí vstříc rostoucí chuti spotřebitelů po stále větším digitálním obsahu a nabídnou společně s rychlostí technologie flash vice než dostatečnou kapacitu, datovou prostupnost a odezvu. To vše v ultra štíhlém formátu,“ uvedl WD v oznámení.

Disky  WD Black SSHD využívají hybridní technologii WD, která spojuje technologii flash od společnosti SanDisk  s vysoce kapacitními pevnými disky WD. Tato kombinace umožňuje na rozdíl od klasického pevného disku zvýšit výkon a kapacitu a dále celkovou rychlost a rychlost spouštění aplikací.

SSHD WD Black o tloušťce 5 mm nabízejí 500 GB a jsou navrženy pro notebooky a ultrabooky. Tento nízkoprofilový hybridní disk je doplněn malým úložištěm iSSD, který využívá 19nm (nanometrovou) technologii.

Hybridní WD Black SSHD 5 mm je dodáván OEM partnerům pro výrobu mobilních zařízení současně s dalšími tloušťkami, které jsou 7 mm a 9,5 mm.

Zdroj: WD
Úvodní foto: WD

Komentáře