Samsung připravuje nový partnerský a motivační program

Společnost Samsung v létě spustí nový partnerský a motivační program pro prodejce IT produtků. Registrace je již otevřena a výrobce do programu láká resellery na výhru Samsungu Galaxy S III.

Samsung připravuje nový partnerský a motivační programNový Samsung Partner Program bude spuštěn v srpnu 2013, o otevření registrací již partnery informovali také distributoři Samsungu.

Zapojením do programu, respektive registrací na portálu, získáte přístup k informacím o kompletnímu produktovému portfoliu, tiskovým zprávám (informace o chystaných novinkách), prodejním argumentům, promo akcím a dalším materiálům ke stažení. Můžete se také přihlásit se k pravidelnému newsletteru.

Registrovaní reselleři mohou využívat generátor PDF letáků (šablony), dále se jim zpřístupňuje demo program a možnost objednávat POS a POP materiály. Zapojit se můžete do produktových školení a získat certifikace pro vyšší odměny.

Součástí programu jsou také speciální projektové ceny a presales podpora na projektech. Na portálu naleznete i kontakty na obchodní zástupce.

V rámci motivačního programu sbíráte body, které pak můžete v e-shopu, jenž je součástí portálu, vyměnit za různé zboží.

Samsung také připravil soutěž pro nově registrované prodejce. Každý 33., 66. a 88. registrovaný získá telefon Samsung Galaxy S III. Registrovat se můžete na www.partnersamsung.cz a více informací získáte na info@partnersamsung.cz.

Zdroj: Samsung

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře