RSA divize EMC akvíruje firmu Aveksa

EMC kupuje dodavatele správy identity a řízení přístupu, společnost Aveksa. Připojí ji k divizi RSA.

RSA divize EMC akvíruje firmu AveksaAveksa bude fungovat v rámci bezpečnostní divize RSA a podpoří produktovou skupinu Identity Trust Management. Podmínky akvizice nebyly zveřejněny.

RSA a Aveksa společně pomohou organizacím získat schopnost automatizace kompletního životního cyklu identity uživatele z podnikového pohledu a pomohou změnit tradiční IAM systémy na agilnější, inteligentní a škálovatelné perimetry, uvedlo EMC.

Aveksa poskytuje jednotný dashboard pro správu, řízení a poskytování přístupu a zajišťuje vynucování identit uživatelů a politik přístupu napříč podnikovým prostředím a cloudem.

EMC uvedlo, že produkty Aveksa jsou také komplementem k autentifikaci, správy přístupu a federačnímu portfoliu RSA. Společné řešení má využívat analýzy velkých dat pro zajištění kontroly identity a řízení přístupu, které bude garantovat přístup legitimních uživatelů k citlivým podnikovým informacím.

Řešení firmy Aveksa jsou údajně vhodné pro zákazníky všech velikostí  - firmy z řad finančních služeb, zdravotnictví, retailu, energetiky, telekomunikací, transportu a výroby.

Zdroj: EMC

Úvodní foto: Aveksa, EMC

Komentáře