Řešení SAP budou dostupná formou služby v rámci cloudové infrastruktury VMware

Společnosti VMware a SAP rozšířili dosavadní spolupráci. Zákazníkům hodlají nabízet předplacené řešení SAP HANA v rámci VMware vCloud Hybrid Service a VMware vCloud Suite. Co si od rozšířené spolupráce obě firmy slibují?

Řešení SAP budou dostupná formou služby v rámci cloudové infrastruktury VMwareSpolečnosti VMware a SAP oznámily rozšíření své dosavadní spolupráce v cloudové oblasti. Zároveň představily nový model pro poskytování řešení SAP Core Solutions a SAP HANA v rámci služby VMware vCloud Hybrid Service.

Společná nabídka umožní zákazníkům využívat řešení SAP v rámci VMware vCloud Hybrid Service formou předplacených softwarových a infrastrukturních služeb. Výsledkem by měla být předplacená služba poskytovaná společností VMware v rámci cloudu nebo hybridního prostředí.

Dalším plodem rozšířené spolupráce mezi společnostmi VMware a SAP je poskytování nového řešení SAP HANA One Premium v rámci VMware vCloud Suite.

Obě firmy očekávají, že rozšíření vzájemné spolupráce povede k urychlení přijetí cloud-computingu mezi zákazníky využívajícími řešení SAP.

Naše spolupráce s VMware je jedním z příkladů, jak se prostřednictvím partnerství snažíme nabízet zákazníkům nové možnosti pro nasazení řešení SAP,“ uvedl ve zprávě pro média Bill McDermott, člen představenstva společnosti SAP.

Virtualizace od VMware má unikátní schopnost konzistence mezi privátním a veřejným cloudovým prostředím a společně se SAP můžeme nabídnout nejpokročilejší řešení pro velké firmy, které pomohou zákazníkům fungovat ve světě hybridních cloudů,“ uvedl ve zprávě pro média Pat Gelsinger, generální ředitel společnosti VMware.

Zdroj: SAP, VMware
Úvodní foto: VMware, SAP

Komentáře