Resellerův průvodce po distribučním trhu v roce 2013 právě vychází

V unikátním vydání ChannelWorldu naleznete na jednom místě analýzy trhu od předních výzkumných agentur (IDC, GfK a Canalys) spolu s přehledem partnerských programů a webových portálů výrobců hardwaru a softwaru a seznamem distributorů působících na českém a slovenském trhu.

Resellerův průvodce po distribučním trhu v roce 2013 právě vycházíLetošního Resellerova průvodce jsme připravili pro vás, kteří máte skutečně zájem aktivně prodávat produkty a poskytovat služby v oblastech ICT a spotřební elektroniky. 

Koncentrované informace a rozbory vám pomohou získat přehled o lokálních trzích a rozkrýt nové obchodní příležitosti. Pro zvolení správného směru rozvoje firmy doporučujeme článek se srovnáním partnerských programů. Porovnání jejich parametrů, včetně další podpory, nástrojů a materiálů dostupných on-line přes webové portály, naleznete v podrobných tabulkách, které doplňují strukturované prezentace vybraných výrobců.

ChannelWorld: Resellerův průvodce po distribučním trhu 2013Třetí část tvoří přehled kontaktních a obchodních údajů distributorů zboží a služeb. Řazeni jsou jednak podle zaměření a rozsahu nabídky, tedy na broadline distributory, distributory s přidanou hodnotou a specializované distributory zaměřené výhradně na jeden či pár produktových segmentů. Společnosti jsou pak v jednotlivých sekcích seřazeny abecedně.

Necelé dvě desítky distributorů se do Resellerova průvodce zapojily v širším rozsahu a ve svých profilech vás blíže seznamují s historií a zaměřením své firmy, s produktovou nabídkou, službami a především kontakty na konkrétní osoby starající se o partnerský byznys.

Kromě přehledu distribučních společností jsme zástupce broadlinerů navíc sezvali ke kulatému stolu ChannelWorldu, kde diskutovali nad trendem mobilních zařízení a jejich dopady na trh počítačů i prodejní kanály.

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás květnové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.

Pokud tištěný speciál neodebíráte pravidelně a rádi byste, máte možnost jej získat s 50% slevou při registraci na webu ChannelWorldu. Plná cena celoročního předplatného je 400 Kč/17,3 EUR. Lze jej také získat ve výhodném balíčku s Computerworldem a dalšími bonusy za 536 Kč/23,3 EUR.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.
Úvodní foto: © olly - Fotolia.com

Komentáře