Reselleři vyrazili na dovolenou na ATC RoadShow

Více než 400 hostů se zúčastnilo právě ukončené ATC RoadShow, kterou pro své obchodní partnery a resellery každoročně pořádá AT Computers.

Reselleři vyrazili na dovolenou na ATC RoadShowV každém z šesti měst České republiky na resellery AT Computers čekaly nejen cenné informace o novinkách v IT světě, ale také různé zábavné soutěže o zajímavé výhry.

Během dvouměsíční RoadShow, která začala 23. 4. v Praze a skončila 22. 5. v Ostravě, měli účastníci příležitost se dovědět z prezentací zástupců značek informace o nejnovějších produktech a technologiích.

Reselleři jeli na dovolenou na ATC RoadShowV rámci šesti jednodenních setkání, která se tentokrát nesla v duchu dovolené, na ně čekal zábavný program. Účastníci setkání mohli během celého dne získávat za svoji aktivitu a za účast v soutěžích fiktivní peníze, které proměnili ve speciálním obchodě za hodnotné ceny z tomboly.

Chtěl bych moc poděkovat celému ATC Teamu za skvělou práci a našim zákazníkům a obchodním partnerům za to, že si našli čas a zúčastnili se v tak hojném počtu. Letošní ATC RoadShow bude ještě během června pokračovat na Slovensku – za našimi zákazníky přijedeme do Košic, Banské Bystrice a Bratislavy,“ uvedl v oznámení Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Zdroj: AT Computers
Úvodní foto: AT Computers

Komentáře