Právě vychází ChannelWorld 4/2013

Zářijové vydání časopisu ChannelWorld vám pomůže se prosadit na trhu tiskáren. U tradičního kulatého stolu se diskutovalo na téma bezpečnosti a v IT Gladiátorech stanuli velikáni trhu PC.

Právě vychází ChannelWorld 4/2013Pravidelnou analýzu GfK tentokrát v oblasti tiskových zařízení na českém a slovenském trhu doplňují rozhovory s předními hráči, kteří odhalují své novinky na Q3 a Q4.

Posvítili jsme si také na byznys ve školství. Ačkoliv je škola velmi náročný zákazník, který nemusí na první pohled vypadat výnosově zajímavě, je loajální a může otevřít i další byznys na úrovni kraje. Novou příležitostí ve vzdělávání jsou pak tablety s Windows 8, což vám vysvětlí Irena Brifordová z Microsoftu.

ChannelWorld 4/2013Jak vybrat přepravní společnost vám poradíme v aktuálním přehledu služeb. Jako e-shop však máte i další možnosti dodání zboží zákazníkovi, neopomenuli jsme se podívat na možnosti odběrných míst.

V duelu se proti sobě postavili Yveta HolečkováHP a Pavel Janich z Lenova. Souboj roku nebude jen o značce. Pokud vás zajímá, zda tradiční PC zmizí z nabídky výrobců a nahradí je ultrabooky a tablety, čtěte IT Gladiátory.

U kulatého stolu se sešli zástupci výrobců a distributorů z oblasti zabezpečení. Zajímá vás, kam směřuje byznys v oblasti bezpečnosti SMB? Pomůžeme vám najít zlatý důl, hledat můžete začít v managementu zařízení i v cloudu.

Posledním velkým tématem zářijového vydání jsou sítě, jejichž čas modernizace se nachýlil. Nároky na networking se zvyšují, což otevírá dveře obnově. Neopomíjíme ani nezastavitelný trend softwarově definovaných sítí – jste připraveni na revoluci v networkingu?

Velký dopad na sítě mají big data. Jde o další buzzword marketingových oddělení, nebo velká data představují nový byznys i pro lokální resellery? Podívali jsme se, jaké potřeby mohou mít vaši zákazníci a jak se projevují rostoucí objemy dat v požadavcích na hardware.

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás zářijové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.

Zdarma můžete ChannelWorld získat snadno - stačí hlasovat v ChannelWorld Awards 2013 o IT výrobce a distributora roku zde.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.


Zdroj: ChannelWorld
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře