Podpůrná iniciativa Fujitsu Select Circle startuje i v ČR a SR

Společnost Fujitsu svou novou iniciativou hodlá podpořit i české a slovenské prodejce IT a systémové integrátory. Pro koho přesně je určena a co nabízí?

Podpůrná iniciativa Fujitsu Select Circle startuje i v ČR a SRSpolečnost Fujitsu oznámila, že svou podpůrnou iniciativu Fujitsu Select Circle pro prodejce IT nově spouští také v České republice a na Slovensku. Ve vybraných zemích niciativa odstartovala již v listopadu 2012.

Iniciativa se týká prodejců IT a systémových integrátorů, kterým nabízí informační a prodejní podporu k produktům a řešením vhodným pro jejich koncové zákazníky z řad středně velkých a velkých firem.

Vedle podpůrných informačních a marketingových materiálů zahrnuje například i školení a certifikace.

Fujitsu Select Circle se zaměřuje např. na virtualizační řešení Fujitsu vShape, zařízení pro ochranu dat Eternus CS800 nebo přístroje SAP HANA.

Zmíněná iniciativa, která má prakticky rysy partnerského programu, v České republice a na Slovensku startuje nyní v průběhu dubna 2013. Aktuálně již běží v Německu, Francii, Španělsku a Rakousku. Do konce roku 2013 se má rozšířit po celé Evropě i Africe.

Zdroj: Fujitsu

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře