Platební systém Mobito se z internetu rozšiřuje do kamenných prodejen

Přes mobilní platební systém Mobito lze zaplatit ve více než 400 nových kamenných prodejnách, mezi nimiž jsou i prodejci elektroniky.

Platební systém Mobito se z internetu rozšiřuje do kamenných prodejenProstřednictvím českého mobilního platebního systému Mobito lze nyní zaplatit ve více než 400 nových kamenných obchodů. Figuruje mezi nimi i síť prodejen Coradia s příslušenstvím pro mobilní zařízení, kamenné obchody Emos nabízející vedle jiného zboží také černou elektronikou nebo prodejce foto techniky Foto Škoda.

Mobito nyní jako platební metodu podporuje téměř 600 kamenných prodejen. Celkově lze přes něj zaplatit u cca 1360 obchodníků včetně některých známých e-shopů jako je třeba Kasa.cz.

Neustále pracujeme na rozšiřování akceptační sítě obchodníků. Tak abychom byli našim zákazníkům vždy na blízku – počínaje jejich cestou do zaměstnání, konče jejich návratem domů,“ okomentoval rozšiřování služby ve zprávě pro média Filip Zeman, generální ředitel společnosti Mopet CZ, která Mobito provozuje.

Mobito se před časem oficiálně otevřelo také pro živnostníky, kteří jeho prostřednictvím mohou inkasovat platby přímo u zákazníků de facto z mobilu do mobilu. To se sice v praxi dělo již dříve, ovšem teprve na jaře Mobito přišlo s oficiálním programem pro živnostníky a smlouvami pro vzájemnou spolupráci.

Zdroj: Mopet CZ, ChannelWorld.cz
Úvodní foto: MOPET CZ

Komentáře