Pixmania-PRO končí 28. 3. s doručováním do ČR a SR

E-tailer Pixmania a semidistributor Pixmania-PRO končí provoz ve dvanácti evropských zemích včetně České republiky a Slovenska.

Pixmania-PRO končí 28. 3. s doručováním do ČR a SRDůvodem pro uzavření 12 operačních jednotek společnosti Pixmania v řadě evropských států má být snaha o dosažení úspor.

Na e-shopu Pixmania-PRO, určeném pro malé a střední firmy, se již objevil červený banner, který informuje, že od 28. 3. 2013 společnost končí s doručováním zboží do České republiky a na Slovensko. Poslední objednávky uskutečněné do tohoto data budou údajně doručeny.

Sledování objednávek a především poprodejní servis mají zůstat dostupné přes účet nakupujícího, resp. v části „My Office“.

E-shop pro spotřebitele Pixmania zatím o ukončení prodeje zákazníky neinformuje. Spustil však „bleskový“ výprodej zboží s tím, že vyskladňuje do vyprodání zásob. U cenově zvýhodněných produktů běží odpočívání nabídky, do jehož konce zbývá 6 dní. To v podstatě odpovídá ukončení prodeje oznámeného na webu Pixmania-PRO.

V patičce webu Pixmania nadále uvádí, že je „přítomna ve 26 zemích Evropy“. Provoz e-tailu pro koncové uživatele i společnosti bude však ukončen v ČR, Estonsku, na Kypru, v Maďarsku, Litvě, Lotyšsku, Lucembursku, Slovensku, Slovinsku, Švýcarsku, Rakousku a Řecku.

Prodejce bude nadále podnikat v Belgii, Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Irsku, Itálii, Nizozemí, Polsku, Portugalsku, Španělsku, Švédsku a ve Velké Británii.

Pixmania otevřela v roce 2011 v Brně centrum sdílených služeb a kancelář centrály Pixmanie pro 14 evropských zemí. Pixmanii vlastní z 99 % Dixons Retail, pod který v ČR spadá řetězec Electroworld.

V České republice pod Dixons Retail spadá řetězec Electro World.


Zdroj: ITdistri.com, Pixmania
Úvodní foto: Pixmania-Pro

Komentáře