Petr Hanovec je senior account managerem v J&T Leasing

Po dlouholetém působení ve světě podnikových IT systémů a distribuce s přidanou hodnotou využije Petr Hanovec zkušenosti v oblasti financování IT.

Petr Hanovec je senior account managerem v J&T LeasingPetr Hanovec nastoupil v květnu 2018 na pozici senior account manager ve společnosti J&T Leasingová společnost. Bude mít na starosti rozvoj poskytování finančních služeb pro projekty v oblasti IT.

Petr Hanovec má dlouholeté zkušenosti z oblasti podnikových IT systémů. Mimo jiné v letech 2003-2009 řídil divizi server a storage produktů ve společnosti HP (dnes HPE), mezi roky 2012 a 2013 se podílel na vybudování divize Dell v rámci společnosti DNS a v letech 2014-2016 ve společnosti TechData Distribution řídil divizi value distribuce Azlan a uvedl na český trh cloudovou distribuční platformu TechData StreamOne.

J&T Leasingová společnost je dceřinou společností J&T Banky a zaměřuje se na financování informačních technologií a lékařské péče. V oblasti IT pokrývá oblasti od běžných počítačů po velká hardwarová, softwarová a projektová řešení a poskytuje financování prostřednictvím finančního, operativního i zpětného leasingu, úvěrů nebo factoringu.

Zdroj: ChannelWorld
Komentáře