OR-Next bude nadále v ČR dodávat informační systém Infor M3

Společnosti Infor a OR-Next se dohodly, že OR-Nexz jako nový člen Infor Partner Network bude nadále na českém trhu dodávat informační systém Infor M3.

OR-Next bude nadále v ČR dodávat informační systém Infor M3Softwarová společnost Infor a firma OR-Next, která se zabývá implementací a vývojem podnikových informačních systému, navazují nové partnerství v rámci programu Infor Partner Network (IPN).

OR-Next bude na českém trhu dodávat systém Infor M3. Nová smlouva je přímým důsledkem toho, že Infor loni akvíroval firmu Lawson Software.

Infor M3 totiž patří do portfolia firmy Lawson Software a OR-Nnext, dceřiná společnost skupiny OR, byla jejím původním výhradním českým partnerem.

Infor M3 dodává na českém trhu již od roku 1995 jako nástupce společností Intentia CZ a Lawson. Díky nové smlouvě přímo se společností Infor v tom OR-Next bude pokračovat.

Nové partnerství se společností Infor nám umožní nadále pokračovat v kvalitní podpoře u našich stávajících zákazníků a současně je pro nás impulsem k dalšímu rozvoji našeho byznysu,“ uvedl ve zprávě pro média Bohuslav Cechmeister, ředitel divize M3 ve společnosti OR-Next.

Infor se na českém trhu specializuje na výrobní odvětví a má široké portfolio řešení pro nejrůznější potřeby svých zákazníků,“ okomentovala nové partnerství ve zprávě pro média Monika Vitásková, manažerka pro nepřímý prodej české pobočky společnosti Infor.

Infor uvádí, že přibližně jedna čtvrtina globálního obratu ze softwarových licencí je generována prostřednictvím prodejního kanálu v rámci partnerské sítě Infor Partner Network (IPN).

Zdroj: Infor

Úvodní foto: Infor, OR-NEXT

Komentáře