Ohlédnutí za jarními semináři Axis Roadshow

Společnost Axis Communications opět po půl roce uspořádala sérii partnerských seminářů s tématem „Chytré kamerové systémy“. Co nového se reselleři dozvěděli?

Ohlédnutí za jarními semináři Axis Roadshow
Setkání společnosti Axis Communications se konala ve dnech 14.-16. 5. 2013 v Praze, Brně a Bratislavě a ukázala další novinky v technologiích IP kamer Axis a také nová řešení pro dohledové systémy od českých a slovenských firem.

Seminář uvedl Dalibor Smažinka, key account manager pro ČR a SR, který představil rozvoj aktivit společnosti Axis za poslední měsíce – rozšíření týmu pražské kanceláře a spuštění programu Axis akademie, která má za cíl poskytnout partnerům důkladnější školení o moderních kamerových systémech. Zmínil také řešení prodloužené záruky a zjednodušený reklamační proces.

Axis Lightfinder, funkce pro barevný obraz v téměř naprosté tměV následujícím bloku technici Miloš Kohout a Jindřich Světnica provedli posluchače produktovými novinkami. Řeč byla o pokročilých technologiích, mezi něž patří Axis Lightfinder, funkce pro barevný obraz v téměř naprosté tmě, o širokém dynamickém rozsahu (WDR), diskrétních kamerách či o nové otočné PTZ kameře s přímým pohonem, která díky posuvu bez dalších mechanických součástí splňuje vysoké nároky na odolnost.

V odpolední části semináře dostali prostor zástupci z řad partnerů – společností Canex, Netrex, IPS, Ateas a C.G.C, kteří prezentovali svá unikátní řešení pro dohledové systémy. Během přestávek se mohli účastníci seznámit s jednotlivými novinkami blíže díky produktům a technologiím vystaveným v prostorách semináře.

Zdroj: Axis Communications

Galerie

Úvodní foto: Axis Communications

Komentáře