Office 365 zdarma pro neziskovky vytvoří resellerům další reference

Microsoft spustil nabídku Office 365 zdarma pro neziskové organizace. Ačkoliv prodeje resellerům nezvýší, mohou přinést další reference v novém modelu prodeje.

Office 365 zdarma pro neziskovky vytvoří resellerům další referenceSpolečnost Microsoft nově nabízí neziskovým organizacím bezplatné Office 365. Podle tiskového vyjádření společnosti stojí za nabídkou výsledky studie společnosti TechSoup Global v oblasti potřeb neziskových organizací.

Respondenti, tázaní na cloudové služby, uvedli jako největší výhody jednodušší správu IT infrastruktury (79%), úspory nákladů (62%), zlepšení spolupráce zaměstnanců na projektech (61%) a vysokou bezpečnost dat (54%).

Microsoft je přesvědčen, že cloudové Office 365 jsou odpovědí na tuto poptávku, a rozhodl se je neziskovkám nabídnout zdarma. V lepším případě získá zpět reference.

„Implementace Microsoft Office 365 znamenala pro naši organizaci v podstatě záchranu. Náš server, který zajišťoval emailové a jiné funkce, totiž přestal fungovat. Představa dalších investic a vůbec IT správy nás zrovna netěšila. Naštěstí náš dobrovolník na IT přišel s možností Microsoft Office 365. Tím jsme se stali nezávislými. Máme neustálý přístup k emailu a dokumentům v SharePointu odkudkoliv a hlavně bez problémů,“ uvedla v oznámení Lenka Skočdopole Vakermanová za Klub nemocných cystickou fibrózou.

Společnost již v minulosti poskytovala neziskovým organizacím zvýhodněnou nabídku svých produktů. Sadu Office a operační systém Windows uvádí ve své tiskové zprávě jako nejžádanější.

Zdroj: Microsoft
Úvodní foto: Microsoft

Komentáře