Obrazem: WBI otevřelo inovační centrum v BB Centru blízko Microsoftu

Společnost WBI Systems za účasti zástupců společnosti Microsoft slavnostně otevřela prostory svého inovačního centra v budově Alfa BB Centra na Praze 4. Tři patra od české pobočky Microsoftu poskytne zákazníkům ukázku nejnovějších technologií.

Obrazem: WBI otevřelo inovační centrum v BB Centru blízko MicrosoftuRobert Paskovský (WBI) a Jan Mühlfeit (Microsoft) přestříhávají pásku nového inovačního centra. Robert Paskovský (WBI) a Jan Mühlfeit (Microsoft) přes odhalenou "Windows Wall".

Otevření inovačního centra WBI Systems zahájil Jan Mühlfeit, chairman of Microsoft Europe, a přes videokonferenci také Roman Cabálek, ředitel české pobočky Microsoftu. Ve svém proslovu poukázali na význam technologií a jejich vliv na produktivitu jednotlivců i firem.

Poté převzal slovo Robert Paskovský, generální ředitel WBI Systems, který uvedl: „Otevření inovačního centra je pro nás významným milníkem, který nám umožní našim stávajícím i potenciálním zákazníkům v praxi ukázat, jak konkrétně jim mohou naše řešení vybudovaná na platformě společnosti Microsoft pomoci při inovacích v podnikání.

Robert Paskovský pro ChannelWorld doplnil, že inovační centrum je čistě iniciativa WBI. Jeho příprava pak byla kompletně konzultována s Microsoftem.

Inovační centrum WBI

Pro WBI, partnera Microsoftu, se tak inovační centrum stane významným obchodním a marketingovým nástrojem. Jeho zajímavostí je prezentační stěna „Windows Wall“ o rozměrech 11x3 metry viditelná i z pražské magistrály. Pro zákazníky jsou zde k dispozici k vyzkoušení také tablety a telefony s Windows Phone.


Zákazníci z řad organizací si zde mohou vyzkoušet mobilní aplikace a řešení vyvinutá na platformách Microsoft SharePoint 2013, Dynamics AX 2012 či Dynamics CRM Online.

Inovační centrum bude pořádat také pravidelné technologické snídaně, školení Prometric, workshopy i otevření semináře, které se v červenu zaměří především na Office 365.

Inovační centrum WBI na Vyskočilově 1461/2a na Praze 4 sídlí ve stejné budově jako česká pobočka společnosti Microsoft. Prostor o rozloze přes 500 m2 byl navržen v souladu s Microsoft Workplace Advantage Program.

Prostor se dělí na hlavní veřejnou zónu o 200 m2 a zázmí pro jednání, školení, občerstvení, IT infrastrukturu a pracovníky telesales a další kanceláře oddělení marketingu a obchodu. Více o centru zjistíte na www.innovation-center.cz

Zdroj: WBI, ChannelWorld
Galerie

Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře