Obrazem: Partneři AT Computers se vrátili do školních let

AT Computers "školili" své obchodní partnery na sérii setkání v duchu návratu do školních lavic.

Obrazem: Partneři AT Computers se vrátili do školních let
Společnost AT Computers uspořádala na začátku nového školního roku sérii setkání svých prodejních kanálů s resellery a výrobci. Pozvání na přednášky, workshopy a spoustu zábavy, která se nesla právě v duchu školní tématiky, přijalo celkem 1414 účastníků.

V prostředí Železných hor, v hotelu Jezerka, zasedli účastníci setkání prodejních kanálů Comfor, Triline, Premio, Apple, AutoCont postupně do školních lavic, v aule vyzdobené 300 nafukovacími balonky, vtipnými nápisy a obřími grafikami.

Ve stejném duchu se nesla i setkání na Slovensku určená pro sítě Comfor SK a Triline SK. V rozvrhu nechyběla například „zkouška“ z tělesné výchovy s obávanými náčiními. Po zahajovací rozcvičce si účastníci z úst 35 učitelů z ICT společností vyslechli přednášky.

O přestávkách si účastníci mohli na nástěnkách prohlédnout výstavku 88 fotografií zaměstnanců AT Computers v dětském věku a také 100 obrázků od dětí ze 4. tříd, které nakreslily na téma počítač.

Během celého školení se také soutěžilo v několika ryze školních disciplínách – ve sbírání céček, skládaní řetězu z céček, psal se ten nejtěžší diktát, řešil se složitý matematický rébus, hrála se čára a nechyběla ani originální zkouška z přírodopisu.

Večer vystoupili komici se soutěží z kuchyně ATC – v hodinové soutěžní show padaly otázky na téma škola, film nebo sport. Atmosféru přínosného a příjemného dne dokreslila vystoupení kapel HD Acoustic a L.A.Sunday.

Zdroj: AT Computers
Galerie

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře