Obrazem: Microsoft a eD system Czech vzaly partnery na adrenalinový víkend ve Slovinsku

Během prodlouženého víkendu 14. – 16. 6. uspořádala pro své partnery společnost eD system Czech ve spolupráci s Microsoftem adrenalinový výlet do Slovinska. Fotografie naleznete v galerii pod článkem.

Obrazem: Microsoft a eD system Czech vzaly partnery na adrenalinový víkend ve Slovinsku
Početná skupina odjela společně autobusem od brněnské pobočky eD system Czech. Výprava vedla do krásné netknuté přírody v blízkosti slovinského Bovce.

Pro účastníky bylo připraveno hned několik adrenalinových atrakcí. Mohli se podívat k pramenům místní řeky Soči, ke kterému vystoupaly ferraty ve skalách. Odměnou jim byla možnost napít se a osvěžit vodou přímo z pramene řeky.

Dalším zážitkem byl canyoning v jedinečných kaňonech, které vyhloubil potok ve skalách. Všichni účastníci sjížděli skalní skluzavky, skákali ze skal do tůní a brodili se skalnatým terénem v korytě řeky.

Posledním zážitkem bylo sjíždění řeky na raftech se střední obtížností, kde se nejvíce projevil týmový duch posádek. Adrenalinový zážitek umocnila také teplota vody, která se pohybovala okolo 7 ⁰ C. To ale nikoho neodradilo od možnosti osvěžit se a skočit z raftu přímo do řeky.

Za společnost eD system Czech bych chtěla poděkovat všem členům výpravy za jejich účast, přátelskou atmosféru a smysl pro zábavu a adrenalin,“ uvedla Martina Mazurová, channel marketing managerka eD system Czech.

Dále dodala: „Jsme rádi, že můžeme pro naše partnery pořádat neformální setkání podobného rázu, kdy síla zážitku vytváří nejedna přátelství, ale také napomáhá obchodní spolupráci a loajálnosti partnerů.

Zdroj: eD system Czech
Galerie

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře