Obrazem: Axis pozval partnery do „výcvikového tábora“

Společnost Axis Communications uspořádala v úterý 24. 9. 2013 pro své partnery – firmy zabývající se kamerovými systémy - netypický workshop pod širým nebem, který sloužil k bližšímu seznámení s funkcemi a aplikacemi IP kamer.

Obrazem: Axis pozval partnery do „výcvikového tábora“Při zahájení se návštěvníci postavili v trojřad a vyslechli „hlášení“ od Dalibora Smažinky (na fotce vpravo, key account manager Axis). Zahájení posléze zakončil Radek Plíhal  z agentury Česká cesta „zdravotním rapem“, v němž jej hlasitě podpořili nastoupení „kadeti“.

Akce nazvaná IP Video Boot Camp se konala v resortu Green Valley v Chotýšanech u Benešova pod heslem „Těžko na cvičišti, lehko na bojišti“. O spojení školicího workshopu společosti Axis Communication se zážitkovými aktivitami se postarala teambuildingová agentura Česká cesta.

Při zahájení se návštěvníci postavili v trojřad a vyslechli „hlášení“ od Dalibora Smažinky, které posléze zakončil Radek Plíhal  z agentury Česká cesta „zdravotním rapem“, v němž jej hlasitě podpořili nastoupení „kadeti“.

Úvodní program tvořily interaktivní hry, které okamžitě vytvořily atmosféru spolupráce. V prostoru resortu byly umístěné dvě „základny“ vybavené různými typy kamer.

Ve dvou odpoledních workshopech se prakticky nacvičovaly a diskutovaly způsoby, jak nainstalovat funkce IP kamer Axis, jakými jsou například Motion detection nebo Cross line detection. Testovaly se také schopnosti termálních kamer a pokročilé analytické aplikace firmy IPS.

K večeru došlo na další zážitkové aktivity s kamerovými systémy – účastníci měli například poslepu hledat předměty v naprosto zamlženém stanu, přičemž je ostatní sledovali na termální kameře

Pozornost vzbudila také noční soutěž o překonání zóny střežené termální kamerou, která byla vybavena aplikací Cross line dection od firmy IPS. Více již ve fotogalerii níže.

Zdroj: Axis

Galerie

Úvodní foto: Axis Communications

Komentáře