Nový partnerský program HP se zaměří na storage pro SMB

Společnost Hewlet-Packard uvádí na trh řadu nových úložných zařízení pro malé a střední firmy a připravuje proto také nový partnerský program, který má resellerům na trhu SMB pomoci.

Nový partnerský program HP se zaměří na storage pro SMBHP vytvořilo program Simply StoreIT, který doplní existující program Just Right IT pro servery, storage a networking.

Nový program poskytne příručky pro řešení a referenční architektury, které mají channel partnerům a SMB zákazníkům pomoci urychlit nasazení a adresování specifických výzev v kritických oblastech virtualizace, zálohování a ochrany dat, Microsoft Exchange, SQL Serveru a konsolidace souborů.

Program bude uveden spolu s distribučními partnery HP a bude zahrnovat nástroje, zdroje a pobídky (šablony pro nabídky a konfigurace, kobrandované materiály pro generování leadů apod.).

Z pohledu produktů HP uvedlo entry-level diskové pole MSA a udělalo změny v portfoliu StoreEasy Storage.

Simply StoreIT umožní našim partnerům obsloužit jejich malé a středně velké zákazníky, kteří časově, rozpočtově ani z pohledu zdrojů nestíhají podporovat rostoucí byznys,“ uvedl v oznámení David Scott, senior viceprezident a general manager divize HP storage.

Nové fibre channel pole HP MSA 2040 nabízí 16gigabitovou FB konektivitu a je vybaveno vysoce výkonným řadičem a SSD disky. HP slibuje nižší nároky na spotřebu, ochranu prvotních investic a funkci upgradu s přenosem dat, které umožní zákazníkům předcházející generace MSA se přesunout na nový model. Storage využívá stejný interface pro správu jako servery HP ProLiant a BladeSystem.

Konfigurace MSA 2040 s duálními řadiči začínají na 11 470 dolarech a dostupné by měly být celosvětově v červnu.

Zdroj: HP

Úvodní foto: © mch67 - Fotolia.com

Komentáře