Nově partnerské programy Citrix podporují růst v cloud computingu a mobilitě

Společnost Citrix oznámila spuštění nové generace svých partnerských programů. Dva inovované programy mají podpořit růst partnerů v oblasti cloudu a mobilního pracovního stylu.

Nově partnerské programy Citrix podporují růst v cloud computingu a mobilitěCitrix spustil dva růstově zaměřené programy – rozšířený Citrix Solution Advisor (CSA) program a nový Citrix SaaS Advisor (CSSA) program – s cílem pomoci partnerům držet krok s technologickou expanzí v oblasti cloud computingu a mobilního pracovního stylu.

Oba programy mají usnadnit spolupráci Citrixem a umožnit získat větší odměnu, konkurenční výhody na nových i zavedených trzích a navýšit obrat prodejem kompletních řešení pro mobilitu, virtualizaci desktopů, cloud networking, cloudové platformy, spolupráci a sdílení dat, uvádí společnost.

Citrix Solution Advisor program je upravený o nové potřeby, výhody, podněty a respektuje zjednodušený pracovní model. Významnějším partnerům s vyšší úrovní kvalifikace nabídne podle Citrixu transparentní kritéria pro další růst v programu.

Mezi klíčové prvky CSA programu patří registrace příležitostí (registrace obchodních případů v oblasti networkingu pro ochranu a dosažení dodatečných slev), odlišné ohodnocení podle úrovně, zveřejněné směrnice rozvoje (oficiální způsob pro posun k partnerství úrovně Gold nebo Platinum Solution Advisor a zjednodušuení podmínky pro vstup do partnerského programu díky odstranění minimálních požadavků pro úroveň Silver Solution Advisor), aktualizované požadavky (partneři úrovně Platinum a Gold Solution Advisors dostanou poukázky na zaškolení zdarma, partneři úrovně Silver se mohou ucházet o bezplatné školení v případě, že splní přesně stanovené cíle v daném čase).

Citrix SaaS Advisor program bude zaváděn v následujících měsících a v rámci cloud computingu rozšiřuje nabídku pro partnery, resellery, cloudový trh, cloudové agregáty a telco, uvádí Citrx. Program má posílit lokální a regionální dosah obchodních partnerů v rámci doručování SaaS aplikací Citrix.

Program zahrnuje dílčí SaaS partnerské programy pro spolupráci, podporu a sdílení dat prostřednictvím produktů Citrix GoToMeeting, GoToMyPC,  Podio, GoToAssist a ShareFile, investice v  Citrix SaaS Advisors s marketingovými zdroji, referenčními designy a dostupnými best practices a rozšířenou API podporu pro integraci GoTo služeb do partnerského systému.

Nový výcvik, pobídky i ocenění nám umožní udržet si historické vedoucí postavení pro náš channel a povede k větší loajalitě a ziskovosti partnerů. Partneři také poznají, že je jednodušší dělat s námi business, protože zpozorují větší zisk, vylepšenou tržní diferenciaci a zvýšenou produktivitu prodeje,“ uvedl v oznámení Tom Flink, viceprezident, worldwide channels and market development sales, Citrix.

Zdroj: Citrix
Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře