NextiraOne opět hlásí výrazný růst v segmentu datových center a cloudu

NextiraOne oznámila, že za rok 2012 rostla v Evropě v oblasti datových center a cloudu o více než 50 %.

NextiraOne opět hlásí výrazný růst v segmentu datových center a clouduSpolečnost NextiraOne uvádí, že dosáhla v Evropě za rok 2012 více než 50% nárůstu v oblastech řešení pro datová centra a cloud, a to již potřetí za sebou. Růst údajně podporují zejména řešení ve sférách konsolidace datových center, virtualizace desktopů a zajišťování kontinuity provozu

Integrátor dále uvedl, že celkový růst v oblasti IT investic v Evropě za rok 2012 pouze 5 %.  Společnost NextiraOne dosáhla růstu v segmentu datových center.

„Rakousko, Francie, Itálie, Maďarsko, Velká Británie a Česká republika vykazují významný růst. Pro podporu nabídky služeb pro datová centra jsme v České republice získali rovněž několik klíčových partnerství, která zajišťují prvotřídní technickou podporu našich řešení,“ uvedl v oznámení Petr Hübl, generální ředitel NextiraOne Czech.

Systémový integrátor podle oficiální zprávy nyní prodává podniková řešení organizacím mimo svoji existující základnu zákazníků, přičemž noví zákazníci tvořili v roce 2012 zhruba 30 % prodejů v segmentu datových center.

NextiraOne se letos chystá rozšířit své portfolio o nová řešení pro správu cloudu, integraci cloudu a pracoviště budoucnosti (cloud management), cloud integration a future workspace.

Zdroj: NextiraOne 

Úvodní foto: © rukanoga - Fotolia.com

Komentáře