NetApp sjednotil program pro všechny partnery

Společnost NetApp, oznámila, že zavádí model jediného programu pro všechny typy obchodních partnerů.

NetApp sjednotil program pro všechny partnerySpolečnost NetApp zavádí jednotný partnerský program. Prodejci, hostingové firmy, poskytovatelé služeb, systémoví integrátoři a integrátoři vertikálních řešení budou mít stejnou smlouvu a stejný přístup k pobídkám a podpoře.

Nový program oznámila společnost nejdříve na blogu skrze post Petera Howarda, šéfa globálních prodejních kanálů, a následně v tiskovém oznámení.

V rámci nového programu si každý partner může doplňovat nebo upravovat své kompetence. Prodejce tak může být zároveň poskytovatelem služeb a poskytovatel služeb může ve stejný moment působit jako systémový integrátor, přičemž není nutné měnit smlouvu a partner neztrácí výhody, uvádí NetApp.

Nová struktura programu je lepší než předchozí obchodní model, který nepodporoval dostatečně spolupráci a standardizace mezi obchodními jednotkami,“ komentoval výrobce změny v oznámení.

Jedna smlouva pro všechny

NetApp slibuje, že zjednodušuje smluvní podmínky a nabízí výrazně jednodušší smlouvy všem partnerům. Mohou zvolit, zda zůstanou v dosavadním smluvním vztahu, nebo přejdou na nový model.

Ten by jim měl přinést nové kompetence, včetně cloudu, služeb a podpory, specializace pro FlexPod, SAP a VDI a clustery Data ONTAP.

Nové nástroje pro partnery

NetApp také aktualizuje sadu nástrojů, včetně spuštění on-line vyhledávání v adresáři partnerů na stránkách společnosti. Toto vyhledávání soustředí všechny informace o partnerech na jeden web.

Neuvádíme na trh nový program, ale evoluci stejného programu, který máme řadu let. Partneři se nemusí hlásit do nového programu,“ uvedl Peter Howard na blogu.

Vyhledávácí funkce mají zákazníkům a týmům společnosti NetApp pomoci najít správného partnera díky kombinaci nabízených řešení, schopností, služeb, polohy a dalších faktorů. Spuštěny mají být v průběhu září 2013.

Vylepšený Partner Program společnosti NetApp je již k dispozici. Více se o něm dozvíte na novém partnerském portálu NetApp Field.

Zdroj: NetApp
Úvodní foto: © maxkabakov - Fotolia.com

Komentáře