Ness uvedl službu iT Highway, kterou bude poskytovat prostřednictvím partnerů

Ness Technologies chce prostřednictvím své partnerské sítě poskytovat malým a středně velkým firmám novou cloudovou službu iT Highway, která prý má vyplnit díru na trhu.

Ness uvedl službu iT Highway, kterou bude poskytovat prostřednictvím partnerůSpolečnost Ness Technologies představila novou cloudovou službu iT Highway určenou především malým a středně velkým firmám.

Přinášíme výraznou pomoc v jejich konkurenceschopnosti, protože jim zpřístupňujeme kvalitní informační systémy, které si jinak mohou dovolit jen velké společnosti,“ uvedla ve zprávě pro média Hana Součková, marketingová ředitelka Ness Technologies v ČR.

Službu iT Highway hodlá Ness Technologies nabízet prostřednictvím partnerské sítě. Zákazníkům bude dostupná za měsíční poplatek odvíjející se od počtu uživatelů. 

Služba iT Highway má vyplnit díru na trhu

Podle společnosti Ness Technologies má nová službu vyplnit díru na trhu. „Na trhu dosud chyběl integrovaný systém pro podporu menších firem. uvedl Petr Vavruška ze společnosti Ness Technologies ve zprávě pro média.

„Proto jsme se rozhodli jim formou cloudu zpřístupnit své zkušenosti z úspěšných integrací a implementací ‚velkých systémů‘. Odpadne jim tak náročná implementace a následná starost o jejich provoz. “ dodal Vavruška.

Nová služba má zákazníky oslovovat mj. jednoduchou administrací, efektivnější on-line týmovou spolupráci a přístupem k firemním datům z notebooků, tabletů i chytrých mobilů.

Zdroj: Ness Technologies
Úvodní foto: Ness Technologies

Komentáře